TheIstanbuler

Garden Sale 2013

Fabrikalaşmış ürünlerden kaçıyorsanız, hem bütçenize uygun olsun hem stili olsun hem de daha çok internet üzerinden satışı yapılan ürünleri yakından incelemek istiyorsanız İstanbul’da kaçırmamanız gereken bazı etkinlikler var. Bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz haftalarda Küçükçiftlik Park’ta ikincisi düzenlenen ve devamı gelecek olan Garden Sale 2013’tü.
20130904-232654.jpg
Canlı müzik, dj performansları eşliğinde alışveriş keyfini yaşatan organizasyon aynı zamanda sosyalleşmek, tasarımcılar ile tanışmak, çimenlere yayılıp İstanbul’da güzel havanın tadını çıkarmak için de bir fırsat. Bu fırsatı da biletix ya da gişeden alacağınız biletiniz aracılığı ile yakalıyorsunuz.
20130904-233247.jpg
Tasarım ürünler, üretimlerindeki emek ve sizi tek düzelikten kurtaran farklılıkları ile radarımda olmuştur genelde. Kurumsal markalara göre tüketiciye daha zor ulaşsalar da yeni ya da nispeten daha küçük olan bu markaları birarada incelemek, doğrudan emeğini ortaya koymuş tasarımcılarla muhabbet etmek gerçekten keyif vericiydi. Üstelik organizasyona özel hazırlanmış çeşitli kampanyalar aracılığı ile de uygun fiyata alışveriş yapma fırsatı bulduk.

20130904-233154.jpg
Moda tasarımından takı tasarımına, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar her türlü tasarım objesi Garden Sale’de idi. Alışverişimize biraz ara verip karnımızı da Carnaval Büfe’nin kurduğu standda doyurduk. Caddebostan’da ikinci şube açılış hazırlıkları içerisinde olan mekan ise başka bir yazının konusu:)

20130904-233345.jpg

One comment on “Garden Sale 2013

  1. Pingback: Bebek Şenliği 2013 | THE ISTANBULER

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on September 4, 2013 by in Alışveriş and tagged , , , , , .

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

%d bloggers like this: